Motosalon

Translation is not available.

Royal Enfield čeří vody akcí „Royal KickStart Battle“!

Oficiální zástupce značky Royal Enfiel v České republice, společnost Vintage Garage s.r.o., spustila na letošní podzim atraktivní a velmi ojedinělou akci, která čeří vody české custom scény. Akce pod názvem „Royal KickStart Battle“ umožňuje koncovým zákazníkům, nebo stavitelům a úpravcům motocyklů, získat modely Bullet 500 a Classic 500 se slevou 25%.

Kupující tak získá zpět nejméně 32.475 Kč! Podmínkou získání dodatečné slevy je zakoupení motocyklu u společnosti Vintage Garage v období od 23. 9. do 20. 12. 2019, jeho následné individuální upravení a to buď svépomocně, anebo u libovolného custom úpravce, a poté přihlášení do soutěže o nejlepší upravený motocykl „Royal KickStart Battle“. Vyhodnocení soutěže a představení motocyklů veřejnosti proběhne ve dnech 5. až 8. března 2020 v rámci akce MOTOSALON 2020. Absolutní vítěz soutěže získá celou cenu uhrazeného motocyklu zpět!
Pro více informací sledujte facebook @RoyalEnfieldCeskarepublika.

O společnosti Royal Enfield

Nejstarší značka motocyklů s nepřerušenou výrobou, Royal Enfield vyrobila svůj první motocykl v roce 1901. S ročním růstem přesahujícím 50% za posledních 5 let se Royal Enfield rychle stává velmi důležitým hráčem na globálním trhu s motocykly. Aktuálně společnost Royal Enfield vyváží do více než 50 zemí světa. Produktová řada Royal Enfield v Evropě zahrnuje modely Bullet a Classic s objemem motorů 499cc, dále univerzální motocykl Himalayan poháněný motorem s objemem 411cc a nyní nově modely Interceptor INT a Continental GT se zcela novými twin motory o objemu 648cc. Více informací o společnosti naleznete na www.RoyalEnfield.com.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše