Stavební veletrh Brno

Translation is not available.

Slunce je dobrý sluha, ale zlý pán. Sun System ukáže, jak ho zkrotit správným stíněním

K tradičním vystavovatelům Stavebního veletrhu Brno patří společnost Sun System, která se zaměřuje na moderní, nízkoenergetická, bezúdržbová a chytrá řešení pro terasu i zahradu. Její široká nabídka zahrnuje špičkovou stínící techniku, bezúdržbové oplocení i venkovní ohřívače nebo grily.

Zastínění terasy se v současném horkém letním počasí stává nutností. Zájem je především o bezúdržbové hliníkové pergoly, které se umí variabilně přizpůsobit změnám počasí. Právě tato chytrá řešení budou k vidění na stánku firmy Sun System v pavilonu V. Návštěvníci si zde v životní velikosti prohlédnou třeba bioklimatickou pergolu Placeo s naklápěcími lamelami, která je nejprodávanějším výrobkem svého druhu na českém i slovenském trhu. Tuto pergolu z odolných hliníkových profilů vyrábí česká firma Alaris. Uživatelům zajistí nejen potřebné stínění, ale také ventilaci vzduchu, díky které pod ní i v parných dnech bude pocitově nižší teplota.

Ještě sofistikovanějším řešením je pergola Suntech Aerolux, jejíž lamely navíc můžete odsunout. „Pergoly s naklápěcími a zároveň odsuvnými lamelami lze uzavřít, aby byl prostor chráněn před deštěm a větrem. Na zimu se dají lamely stáhnout k jedné straně pergoly, aby sluneční světlo a teplo proniklo až do interiéru. Navíc je možné lamely ovládat pomocí přenosného dálkového ovládače nebo napojit na systémy inteligentní domácnosti,“ popsal výhody lamelového řešení jednatel společnosti Sun System Lukáš Mičo.

Nechce se vám natírat plot? Z kvalitních hliníkových profilů opatřených odolným práškovým lakováním se vyrábějí také bezúdržbové ploty a brány. Na stánku společnosti Sun System se představí bezúdržbové systémy oplocení od české značky Novisio, které se pořizují doslova na celý život. Prohlédnete si zde také novinku – moderní hliníkový plot v nadčasovém designu Line.

K chytrým vychytávkám pro příjemný čas strávený s rodinou na čerstvém vzduchu patří také venkovní plynové ohniště, které na terase či v zahradě vytvoří romantickou a pohodovou atmosféru. O teplo se na terase postarají stylové venkovní plynové ohřívače od firmy Sunwood. Milovníci dobrého jídla na stánku Sun System určitě ocení také originální grily. Venkovní ohniště od Vulcanus je dokonale stylovou záležitostí a zelené vajíčko Big Green Egg zastoupí komplexní venkovní kuchyni.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše