STYL

Translation is not available.

STYL a KABO v novém střihu

S nadcházejícím podzimem Vám přinášíme nejnovější informace o dalším ročníku. Jak jste mohli v poslední době zaznamenat, pro příští 55. ročník STYL-KABO jsme se rozhodli pro pár významných změn v koncepci obou akcí.

Zefektivníme Vaši účast

Ke změně v koncepci obou veletrhů jsme se rozhodli s jediným cílem – zefektivnit účast vystavovatelů i návštěvníků obou veletrhů tak, aby obě strany byly maximálně spokojené. Všechny naše záměry jsme intenzivně konzultovali s většinou vystavovatelů a rádi bychom Vás nyní seznámili s největšími novinkami, které budou platné od příštího roku 2020.

Co zůstává

Délka veletrhu zůstává třídenní, stejně tak b2b zaměření obou veletrhů. Termínově se obě akce drží zavedených měsíců, v roce 2020 jsou to tato data:

  • 22. – 24. února
  • 22. – 24. srpna

Co je nové

Vše pod jednou střechou

Nově oba veletrhy STYL a KABO obsadí kompletně celou nejmodernější halu brněnského výstaviště, tedy pavilon P. Díky této změně Vám můžeme nabídnout například výhodnější ceny za účast na veletrhu. Návštěvníci navíc budou mít všechny trendové kolekce přehledně na jednom místě, nemusejí přecházet z jedné haly do druhé, což ocení nejen v zimě, ale jistě i v horkých letních dnech. Podívejte se na nové rozdělení pavilonu P.

Jedna uzávěrka

Uzávěrka na únorový veletrh je nyní pouze jedna, a to 16. prosince 2019. Do tohoto termínu se lze přihlásit za novou zvýhodněnou cenu.

Nové výhodnější ceny

Cena za pronájem výstavní plochy je nově odstupňována dle velikostních intervalů:

  Do uzávěrky Po uzávěrce
Plocha do 20 m2: Kč 1550/m2 Kč 1700/m2
Plocha od 21-40 m2: Kč 1450/m2 Kč 1600/m2
Plocha od 41 m2: Kč 1350/m2 Kč 1500/m2

V původní výši zůstává příplatek 5 % za rohovou, hlavovou nebo ostrovní pozici stánku a registrační poplatek 2500 Kč. Ceny za pronájem výstavní plochy do uzávěrky jsou nově nižší o 10 – 20 % oproti stávajícím cenám. I přes posun uzávěrky až do prosince, doporučujeme všem zájemcům neváhat s přihlášením a s výběrem nového místa do nově rozvrženého pavilonu P.

Nové rozdělení branží

Současně jsme mírně upravili u obou veletrhů branžovou strukturu obou veletrhů. Na veletrhu STYL je nové rozčlenění sortimentu na dámskou módu, pánskou módu, denima další. U veletrhu KABO jsme například zjednodušili zařazení v oborech Shoes, Accessories. Nové oborové členění.

Věříme, že nový střih obou veletrhů bude slušivý a pro Vaše obchodování přinese ještě kvalitnější zázemí a výhodnější podmínky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše