SALIMA

Translation is not available.

Tatra Zmrzka, seznamte se. A určitě ochutnejte

Tatra Zmrzka je na trhu od roku 2012 a díky své chuti a kvalitě se těší stále větší oblibě. V nabídce je dvacet devět druhů příchutí zmrzlin s mléčným základem, čtyři druhy příchutí vodové zmrzliny a osm druhů příchutí ledové tříště. Nejoblíbenější příchutí zůstává tradiční vanilková zmrzlina nabízená ve dvou variantách.

Každoročně obměňujeme sortiment o 2-3 druhy. V sezóně 2019 byly velmi úspěšné novinky Karamel, Meruňka a Černý rybíz sestavené na mléčném základě. Za zmínku rovněž stojí sypká směs FRAPPÉ, ze které si při správném poměru připravíte ledovou tříšť nebo osvěžující ledovou kávu. Pro výrobu zmrzlin používáme pouze kvalitní suroviny, přírodní barviva a mléko od českých farmářů.

Našim partnerům nabízíme nejen vybavení stánků formou široké nabídky reklamních materiálů, ale i poradenství nebo zprostředkování pronájmu strojů. Velmi rádi Vás přivítáme na stáncích označených logem Tatra Zmrzka nebo Vám pomůžeme s rozjezdem vašeho podnikání. Podrobnější informace získáte na stránkách www.tatra-zmrzka.cz nebo od našich obchodních zástupců.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše