TECHAGRO

Translation is not available.

TECH-CARE, italské oleje a maziva pro vaše stroje

Společnost TECH-CARE Team s.r.o., oficiální distributor olejů a maziv NILS pro Českou republiku, představí na veletrhu TECHAGRO svůj rozsáhlý sortiment.

„Naše společnost je výhradním zastoupením společnosti NILS S.p.A. Itálie pro český trh. Na naše stánku budeme prezentovat kompletní portfolio výrobků, které má společnost NILS v nabídce, jedná se tedy oleje hydraulické, motorové, převodové, dále o maziva, spreje a příslušenství,“ uvedl zástupce firmy, Martin Bureš.

oplňme, že produkty společnosti NILS jsou známy více jak 40 let ve stavební a zemědělské technice, průmyslu, potravinářském a farmaceutickém průmyslu, zimní technice a motorkářském sektoru. Kromě olejů a maziv NILS nabízí pestré příslušenství, odborné individuální poradenství, rychlé dodání zboží po celém území České republiky a podporu ve formě odběru a zpracování laboratorních rozborů olejů a maziv.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše