TECHAGRO

Translation is not available.

TECHAGRO 2020: specializace na rostlinnou výrobu

Na přelomu března a dubna 2020 proběhne na brněnském výstavišti veletrh TECHAGRO, souběžně s ním veletrhy SILVA REGINA a BIOMASA. Tento komplex je přední veletržní akcí ve svém oboru ve střední Evropě, očekává se opět zcela vyprodané brněnské výstaviště.

Posledního ročníku se zúčastnilo 750 vystavovatelů z 37 zemí na téměř 90 tisících čtverečních metrech výstavní plochy, branami výstaviště prošlo více než 112 tisíc návštěvníků z 39 zemí.

Nově se brněnské zemědělské a lesnické veletrhy uskuteční od úterý do soboty. Přípravy ročníku 2020 lze rozhodně hodnotit optimisticky, výstaviště se plní podobně jako v minulých ročnících. Následující ročníky veletrhu TECHAGRO budou důsledně zaměřeny na rostlinnou výrobu, živočišná výroba bude prezentována na brněnském výstavišti v lichých rocích na veletrhu ANIMAL TECH. Specializace dalších ročníků veletrhu TECHAGRO je vystavovateli přijímána pozitivně, toto uspořádání je podobné dalším velkým zemědělským veletrhům v Evropě.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Zemědělská technika bude rozmístěna prakticky po celém výstavišti, možnosti umístění v hale se rozšiřují o pavilon G2. Stejně jako v předchozích ročnících se chystají specializované haly pro posklizňové technologie, skladování úrody, zemědělské stavby (A1), osiva, hnojiva, instituce, včelařství (C ), postřikovače (B), náhradní díly, agregáty (B, E). Novým tématem bude prezentace komunální techniky. Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX, do níž je zahrnuto také ocenění SOIL WATER RETENTION FRIENDLY pro stroje a technologie, které podporují zadržení vody v půdě. Na TECHAGRO přijedou také obchodní mise ze zahraničí.

Po dobré odezvě na loňskou konferenci se chystá podobná akce i na ročník 2020, tentokrát s praktickým zaměřením a samozřejmě s tématy reagujícími na aktuální situaci v zemědělství, jako je například sucho. Konference se bude konat 1. dubna 2020, pořadateli jsou Veletrhy Brno a vydavatelství Profi Press. První den veletrhu TECHAGRO 2020 proběhne zasedání ministrů zemědělství V4. I pro příští rok se připravují výhodné podmínky skupinové návštěvy (autobusové zájezdy), které mají od úterý do čtvrtka a v sobotu snížené vstupné, v pátek pak dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky je nejvýhodnější nákup vstupenky přes web, ta je k dispozici už od začátku října.

KOUPIT VSTUPENKU

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše