Motosalon

Translation is not available.

TGB přišla s menším bratříčkem litrové čtyřkolky Blade LTX

Netrvalo dlouho a TGB po uvedení litrové novinky Blade LTX přišla na trh čtyřkolek s atraktivní šestistovkou.

Ta je  menší, lehčí a disponuje výbornými jízdními vlastnostmi. Inovativní LED matrixové světlomety a moderní Full-LED osvětlení dává čtyřkolce úžasný vzhled, ale Blade 600 LTX dostal vedle spolehlivého výkonného čtyřdobého jednoválce  i další vylepšení jako větší přední nájezdový úhel, nebo nový variátor se zesílenou konstrukcí a japonskými komponenty.  Ramena jsou nyní uložena v pouzdrech ze speciálního materiálu DuPont.

Nový TGB Blade 600i LTX EPS 4x4 má všechny předpoklady stát se opět jednou z nejoblíbenějších čtyřkolek střední třídy. V reálném životě jezdci ocení výbornou ovladatelnost, velkou tažnou sílu, vysokou spolehlivost, prodloužený rám se samostatnou sedačkou spolujezdce nebo snadno odnímatelnou přední masku, která usnadňuje čištění chladiče.

K tomu je třeba připočítat vynikající terénní vlastnosti díky elektricky připojitelnému pohonu 4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály a třírežimovému elektrickému posilovači řízení DPS. Ve výbavě nechybí nový plně vodotěsný naviják 3000lbs, atraktivní alu disky, tažné zařízení nebo vysoce kvalitní nitrogenové tlumiče EVO.

O komunikaci s jezdcem se stará přehledný LCD displej, který nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, počítadlo najetých motohodin, palivoměr nebo palubní hodiny.

Cena  u oficiálního dovozce ASP Group začíná na zhruba 180.000 Kč.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše