Motosalon

Translation is not available.

Tři venkovní arény plné nadupaných show zažijete jen v Brně

Jedenáctý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon se po dvou letech konal opět na brněnském výstavišti. Přítomní byli všichni hlavní hráči motocyklové branže včetně nových firem a značek.

Brněnské zázemí skýtá i něco navíc. Tím hlavním je neopakovatelná atmosféra, na které mají zásluhu venkovní plochy show areny a nově i Burger Arena, která dala Motosalonu nový rozměr.

Doprovodný program rozhodně přilákal mnoho diváků, kteří se bavili, chvílemi byli překvapení, jiným tuhla krev v žilách při tricích a kaskadérských kouscích ve třech prostorných arénách. Právě obří venkovní plochy se skvělými show oceňují i návštěvníci, kteří na Motosalon jezdí pravidelně do Brna i do Prahy. I tak je nutné podotknout, že dnes již vysoká úroveň výstavy je mezi městy neporovnatelná a oba veletrhy mají své silné stránky.

Oblíbeným místem se stal také pavilonu Z a jeho okolí, který poprvé hostil Burger Arenu. V té si lidé vychutnali masité pochoutky, dezerty, zlatavý mok i koktejly.

Motosalon se bude i v dalších čtyřech letech střídavě konat v Brně a Praze. Na tomto se dohodli zástupci motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů, která je pořadatelem výstavy, a zástupci společnosti Veletrhy Brno, která je organizátorem výstavy.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše