TECHAGRO

Translation is not available.

UTILCELL, tenzometrické snímače pro zemědělskou techniku

Společnost UTILCELL s.r.o. je součástí skupiny vyrábějící tenzometrické snímače se čtyřicetiletou tradicí.

„Naše firma nabízí tenzometrické snímače sil o kapacitách od 0,3 kg do 400 t. Ke snímačům máme patřičné příslušenství pro přesný přenos hmotnosti nebo síly na tenzometr. V našem sortimentu máme součtové krabice, převodníky, vyhodnocovací elektroniku nebo speciální řídící kontroléry pro tenzometrické snímače. Pro prostory s nebezpečím výbuchu (ATEX) jsou v naší nabídce tenzometrické snímače a elektronika,“ představuje hlavní sortiment Marek Šmarda, technicko-obchodní specialista.

Na své expozici na veletrhu TECHAGRO budou vystavovat tenzometrické snímače, příslušenství a elektroniku se zaměřením na zemědělskou techniku.  Na stánku budou k dispozici techničtí i obchodní pracovníci, kteří vám rádi poradí s výběrem.

Vybrané příklady použití tenzometrických snímačů v zemědělské technice:

  • vážení vstupních a výstupních sil pro monitorování a kontrolu stavu surovin
  • pytlovací a balící stroje brambor a jiných komodit
  • výroba a kontrola krmných směsí pro zvířata
  • mostové váhy pro vážení suroviny nákladních vozech
  • dobytčí, kontrolní nebo paletové váhy
  • jeřábové váhy
  •  speciální jednoúčelové stroje

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše