Life!

Translation is not available.

Youtubeři budou! A jejich program je "přeskokanem" tanečního rekordu

I na letošním festivalu Life! se ukážou čeští youtubeři. Sestava známých jmen - Fatty Pillow, Michal Holán, Anička Šulc a House - slibuje dobrou zábavu a zajímavá setkání.

České hvězdy youtube se na festivalu Life! objevily před několika lety. Mohli jste je vidět jak ve speciálních programech, tak například jako účastníky tanečního rekordu. Každý rok jsme do programu s youtubery vnesli nové prvky a změnili aranžmá, aby to co nejvíce vyhovovalo jejich fanouškům. Na základě loňských zkušeností jsme inovovali i letos a věříme, že jsme připravili opravdu dobrou zábavu. Určitě pozitivní zprávou je, že na program youtubery se dostanete v rámci běžného vstupného na festival Life! a že program proběhne v čase, který je u návštěvníků nejoblíbenější – v sobotu odpoledne. Letos přijedou ti fakt nejlepší: Fatty Pillow se svým parťákem Michal Holánem, Anička Šulc a House.

Youtuberská show začne v sobotu ve 14:40 v pavilonu A1 a bude pokračovat účastí youtuberů na tanečním rekordu a po jeho skončení v 16 hodin bude následovat autogramiáda, selfíčka a setkávání.

K youtuberům se na autogramiádě přidají také hlavní hvězdy tanečního rekordu – Ondřej Sokol, Lucie Borhyová a Erika Stárková.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše