Brno Autokino

11 informací, které se vyplatí vědět před návštěvou areálu

Brno Autokino je unikátní projekt, který nabízí sledování filmů přímo z vašeho auta na brněnském výstavišti. Než vyrazíte, přečtěte si praktické informace, které se vám budou hodit.

1) Kdy se promítá?

Aktuální časy promítání najdete v programu. Tam si také přečtete základní informace o filmech, které pro vás chystáme.

2) Kde se autokino v areálu výstaviště nachází?

Autokino je umístěné za pavilonem Z. Pro vjezd do areálu je možné využít pouze devátou bránu, která se otevírá vždy půl hodiny před začátkem promítání.

3) Jak si můžu koupit lístky?

Lístky zakoupíte na webu, nebo v aplikaci BVV Trade Fairs.

4) Budou v prodeji lístky i na místě?

Na místě lístky neprodáváme, nicméně si je můžete koupit v aplikaci. Vstupenky vám po zaplacení přijdou obratem.

5) Kolik stojí vstupenka?

Lístek stojí 300 korun za auto. Můžou v něm sedět osoby žijící v jedné domácnosti. Mějte však na paměti, že zadních sedadel je horší výhled na obrazovku.

Na představení od 26. 5. si můžete koupit také vstupenku pro jednotlivce. Ta stojí 115 korun. V případě, že máte tuto variantu, budete sedět na židlích před auty.

6) Kdy se otevírá areál?

Devátá brána se otevře vždy půl hodiny před začátkem promítání. Po skončení filmu musí návštěvníci neprodleně opustit areál.

7) Jak je zajištěná bezpečnost?

Platba se uskutečňuje bezkontaktně přes internet. Pro kontrolu lístků stačí vstupenku ukázat přes okénko tak, aby obsluha mohla načíst QR kód na vstupence. Auta na místě parkují vždy dva metry od sebe.

8) Můžu si při promítání odskočit na záchod?

Nedoporučujeme opouštět vůz. Pro nejnutnější případy jsou v areálu připravené mobilní toalety.

9) Bude v areálu možné zakopit si občerstvení?

Ano, v prostoru za kontrolou vstupenek si můžete zakoupit různé pochutiny. Při kontaktu s obsluhou musíte mít nasazenou roušku. Za občerstvení lze platit pouze v hotovosti.

10) Potřebuji mít v autě nějakou speciální výbavu?

Abyste si film užili, musíte mít autorádio, přes které naladíte zvuk. Před příjezdem si ověřte, že umíte vaše autorádio manuálně naladit. Před promítáním pak naladíte frekvenci, kterou uvidíte na obrazovce.

11) Je možné vstupenku vrátit či vyměnit?

Podle obchodních podmínek naší společnosti bohužel není možné zakoupené vstupné vrátit ani vyměnit.

 

 

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše