SILVA REGINA

URBAN KOVO – předvede štěpkovače a „špalíkovače“ v akci

Společnost URBAN KOVO s.r.o. je českým výrobcem štěpkovačů. Z větví a odpadního dřeva vyrobí velkou štěpku – špalíky. Vyrábí do Čech i zahraničí.

Společnost URBAN KOVO s.r.o. je českým výrobcem štěpkovačů. „Naše štěpkovače vytvářejí z větví a odpadního dřeva velkou štěpku – špalíky, proto jsou tyto stroje někdy nazývány také jako „špalíkovače“. Štěpkováním přeměníte větve a odpadní dřevo (prkna, latě, odřezky) v plnohodnotné palivo,“ vysvětluje Pavel Vopálka, prodejce společnosti URBAN KOVO. Firma vyrábí štěpkovače za traktor, s benzínovým nebo elektrickým motorem a s hydraulickým pohonem. Zákazník si může zvolit z široké nabídky výstupů ze štěpkovače. Společnost nabízí také pytlovače na rašlové pytle, Big-Bagy, nebo celou řadu pásových dopravníků.

„Vyrobili a dodali jsme již přes 2000 štěpkovačů do Čech i do zahraničí. Poskytujeme komplexní služby včetně servisu a dodávky náhradních dílů. Na výstavě budeme předvádět štěpkovače přímo při práci,“ zve návštěvníky prodejce.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...