SILVA REGINA

Translation is not available.

URBAN KOVO – předvede štěpkovače a „špalíkovače“ v akci

Společnost URBAN KOVO s.r.o. je českým výrobcem štěpkovačů. Z větví a odpadního dřeva vyrobí velkou štěpku – špalíky. Vyrábí do Čech i zahraničí.

Společnost URBAN KOVO s.r.o. je českým výrobcem štěpkovačů. „Naše štěpkovače vytvářejí z větví a odpadního dřeva velkou štěpku – špalíky, proto jsou tyto stroje někdy nazývány také jako „špalíkovače“. Štěpkováním přeměníte větve a odpadní dřevo (prkna, latě, odřezky) v plnohodnotné palivo,“ vysvětluje Pavel Vopálka, prodejce společnosti URBAN KOVO. Firma vyrábí štěpkovače za traktor, s benzínovým nebo elektrickým motorem a s hydraulickým pohonem. Zákazník si může zvolit z široké nabídky výstupů ze štěpkovače. Společnost nabízí také pytlovače na rašlové pytle, Big-Bagy, nebo celou řadu pásových dopravníků.

„Vyrobili a dodali jsme již přes 2000 štěpkovačů do Čech i do zahraničí. Poskytujeme komplexní služby včetně servisu a dodávky náhradních dílů. Na výstavě budeme předvádět štěpkovače přímo při práci,“ zve návštěvníky prodejce.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše