FAO FAR bude na veletrhu SILVA REGINA

Firma Fao Far působí na trhu s lesní technikou od roku 1992. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti při výrobě naších strojů a každý rok uvádíme na trh nové modely, které splňují požadavky uživatelů. Naše firma zaručuje všem klientům kvalifikovaný a profesionální přístup, stroje nejvyšší kvality, širokou škálu nabízených strojů a jejich modifikací a také dostupnost všech náhradních dílů a spotřebního materiálů.

Kvalitou našich produktů jsme si jisti a to díky tomu, že jsou detailně testovány pomocí náročných zátěžových zkoušek. Nepatříme mezi ty firmy, které chtějí své zboží jen prodat, FAO FAR chce být svým zákazníkům partnerem a dobrým rádcem nejen při prodeji, ale také pomocníkem při jejich servisu a základní péči o lesní stroje. Moderní výrobní závod se rozprostírá na ploše větší než 4.000 m2 a zde se také nachází vlastní tryskací box a lakovna. Díky spolupráci s předními výrobci součástek je firma schopná svým zákazníkům nabídnout stroje nejvyšší kvality.

Na veletrhu SILVA REGINA představíme nový design a modifikace naších lesních fréz FAO FAR, kde si budete moct prohlédnout jejích ucelenou a robustní konstrukcí. Tyto stroje se dají použít od drcení potěžebních zbytků až po přípravu půdy před výsadbou stromů. Srdečně Vás tímto zveme k návštěvě významného veletrhu a expozice naší společnosti na otevřené ploše Z1 SILVA REGINA 2020.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...