SILVA REGINA

Podívejte se na stánek vydavatelství Lesnická práce

Na stánku vydavatelství Lesnická práce v pavilonu Z si můžete koupit: odborné lesnické publikace, odborné myslivecké publikace, výpravné monografie o životě a díle malířů zvěře (Otakar Číla, Stanislav Lolek, Karol Sovánka), Speciality ze zvěřiny (výpravná velkoformátová kuchařka, dva druhy obálky), Loveckou kroniku (originální kniha k zapisování úlovků), atlasy a encyklopedie o přírodě, zvěři, ptácích, rostlinách, stromech, houbách, fotografické publikace na téma příroda a zvěř, monografie o loveckých psech, knihy s tématikou příroda a zvěř pro děti a mládež, mysliveckou beletrii. K nákupu knihy zdarma pivo Hubertus Kácov!

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše