TECHAGRO

CHEM-WELD bude na veletrhu TECHAGRO

Svářecí materiály pro opravy a údržbu jsou specializací česko-rakouské firmy CHEM-WELD ROUDNICE s.r.o. Ve své nabídce má přídavné materiály pro sváření běžných i těžce svařitelných ocelí, pro spojování rozdílných ocelí, pro navařování, sváření litiny, mědi, mosazi, zinku, titanu a dalších.

Na veletrhu Techagro firma představí speciální elektrodu na zalomené šrouby CHEM-WELD 9200.  Tato elektroda umožňuje vytvořit čep na utrženém zbytku šroubu, dokonce také na zalomeném vrtáku nebo závitníku.

Zajímavým produktem je Černidlo za studena CHEM-WELD 9300, obdoba brynýru. Výrobek je určen k opravám poškozených ploch, může se však použít také k černění celých předmětů, např. zbraní.

op výrobkem je elektroda CHEM-WELD 7100, která má téměř univerzální použití a výborné operační vlastnosti také na znečištěných materiálech. Proto je velmi oblíbená nejen u zemědělců. 

Firma poskytuje odborné technické poradenství a má zaveden systém ISO 9001:2016. Prodej materiálů je možný také prostřednictvím e-shopu již od jednoho kusu a dodání je velmi rychlé. Opravy jsou tak vysoce efektivní. K dispozici jsou také instruktážní videa.

Další aktuality z veletrhu