TECHAGRO

SEED SERVICE nabízí certifikovaná osiva i v BIO kvalitě

Pestrý sortiment SEED SERVICE s.r.o. uspokojí jak běžného zákazníka, tak zájemce o osiva a zemědělské směsi. Firma splňuje také podmínky pro ekologické zemědělství.

SEED SERVICE s.r.o.je firma zabývající se výrobou certifikovaných osiv, na veletrhu TECHAGRO ji najdeme v pavilonu C. Jejich pestrý sortiment uspokojí jak běžného zákazníka, tak zájemce o osiva a zemědělské směsi, které musí splňovat přísné podmínky ekologického zemědělství.

V nabídce má i směsi pro vinaře. „Jsme největším výrobcem certifikovaných osiv trav na území ČR. Vyrábíme a prodáváme osiva trav, jetelovin a dalších pícnin, meziplodin, luskovin, olejnin, čiroků, bérů a kukuřic. Co se týká směsí, nabízíme pícní i technické travní směsi, pícní BIO směsi, směsi pro „Greening“ a biopásy. Případně vyrábíme směsi podle požadavků zákazníka,“ prozradil Marek Podrábský z oddělení pícninového poradenství.

Společnost se sídlem ve Vysokém mýtě má obchodní zastoupení po celé České republice a na svém webu nabízí komplexní informace o nabízených produktech včetně poradenství. Firma je také  řádným členem Českomoravské šlechtitelské a semenářské asociace www.cmssa.cz a Sdružení pěstitelů travních a jetelových semen www.sptjs.cz.

 

Další aktuality z veletrhu