TECHAGRO zaměřené na rostlinnou výrobu určitě neminete

Nově se TECHAGRO specializuje na rostlinnou výrobu, protože na živočišnou výrobu je zaměřen veletrh ANIMAL TECH, který se na brněnském výstavišti konal pravidelně v lichých letech.

V pavilonu G2, kde byly v předchozích ročnících umístěny technologie pro živočišnou výrobu,  je nově umístěna dopravní technika využitelná v zemědělství, náhradní díly a další obory. Návštěvníci zde najdou například tradičního českého výrobce přívěsů Agados, dále firmu AGROVO CZ, která je dovozcem zemědělské dopravní techniky WIELTON-AGRO. S dalším sortimentem souvisejícím se zemědělskými stroji přicházejí do pavilonu G2 ACRO GROUP (díly pro motory a zemědělské stroje), ADR SYSTÉM (nápravy, pružící agregáty, brzdící systémy), AP Šafránek (osvětlení), Baltyre (pneumatiky), FKL (ložiska), Kutnak (autoelektrika také pro zemědělskou techniku), TVZ (nápravy), Webasto (topení a chlazení pro zemědělské stroje). Vytápění hal představí firma 4heatObaly Bohemia nabídnou zemědělcům mimo jiné senážní folie a sítě.

V pavilonu G2 budou vystavovat také Russian Export Center, státní organizace podporující exportéry, a firma CROY, která je importérem pro značku UNIMOG v České republice a prodejcem nákladních a užitkových vozidel Mercedes Benz. Vozidla UNIMOG jsou určená pro nasazení v náročných podmínkách včetně zemědělství a komunálního sektoru.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...