Life!

Canyon. Pošlete si své vysněné kolo domů

Firma Canyon neprodává kolo "tradiční" cestou přes velkoobchody a maloobchody. Zákazník si produkt objedná prostřednictví e-shopu, kolo mu dojde přímo domů, kde si ho během chvilky vybalí a připraví pro jízdu. Kola tak nejsou nikde k vidění, jen na veletrzích!

„Kolo je mnohem více než jenom dopravní prostředek – je to způsob života, je to cit. Je to naše vášeň. Když necháte město za zády, stoupáte do nejprudšího kopce, závodíte s přáteli nebo časem, prozkoumáváte nové trasy a stezky. Pocit svobody, veselí, rychlosti, bolesti, chladu, pocení – všechny nás spojují, od amatérských nadšenců až po světové šampióny. Proto milujeme cyklistiku.“ Tento text najdete na e-shopu v sekci Road a poté si můžete vybrat z několika nadupaných typů nebo zvolit dámské modely.

„Díky našemu obchodnímu modelu přímého prodeje dokážeme nabízet špičková kola s nejnovějšími technologiemi přístupná každému. Přinášíme výkon blíže k lidem,“ uvádí zástupce společnosti Tomáš Glabazňa.  Firma se snaží nabízet unikátní kola s řadou inovací za co nejnižší cenu, pouze formou přímého prodeje, s šestiletou garancí. Bezpečné doručení kola zaručuje speciální ochranný obal, který ve firmě sami vyvinuli a používají. Dodejme, že na kolech od společnosti Canyon vítězí nejlepší mezinárodní týmy a jezdci ve světových šampionátech, sériích a legendárních silničních klasikách. Mimořádnou příležitost prohlédnout si jejich nabídku zblízka máte právě na BIKE Life!

www.canyon.com

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše