Life!

KASTAR. Kola ruční výroby i top závodní galusky

Značka KASTAR patří od roku 1990 k fenoménu české cyklistiky. Ruční česká výroba bude k vidění i na letošní speciální sekci BIKE Life!

A na co konkrétně se můžeme těšit? Na zapletená kola ruční výroby Kastarwheels (Czech made), na kola KCNC, která mají alukomponenty ve všech barvách, na top závodní galusky FMB  či protidefektní systém do plášťů INTYRE.

Jednoznačným top produktem budou již zmíněná zapletená kola Kastar MTB XC Pro Light. Kola, určená pro profi jezdce a náročné hobbíky byla vyvinuta pro top závodní XC a maratón zařízení. Získala ocenění na FOR BIKES 2019. Další perlička, kterou byste si neměli nechat ujít, jsou galusky na cyklokros značky FMB, na kterých jezdí mistr světa.

Firma KASTAR má v portfoliu kompletní nabídku především pro náročné hobbíky a závodní cyklistiku, do které patří také kategorie Děti. V kolekci tak najdeme i velmi lehká kola pro XC MTB právě pro ně.

A jak jsou na tom se sortimentem kol pro ženy? „My v naší značce Kastarwheels vyrábíme designy kol podle přání a filosofie zákazníků. Pro ženy vyrábíme speciální barevné designy na přání dle jejich volby. Dle barvy rámu pak vyrobíme design na zapletená kola," říká majitel Karel Stárek.

A co si myslí o dnešní době, kdy stoupá obliba elektrokol? „Elektrokola jsou světovým fenoménem. U nás ale stále ještě jezdí více lidí v rámci volné aktivity ve věku do 45 let na klasických kolech. Přibylo ale hodně nových cyklistů nad 45 a víc, kteří začínají znovu sportovat a dopravovat se na e-bikách,“ odpověděl Karel Stárek. Doplňme, že firma KASTAR se na BIKE Life! aktivně účastní i projektu Czech made.

Další informace najdete na www.kastar.cz.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše