Mezinárodní strojírenský veletrh

Dalších 6 lákadel, která vás čekají na veletrhu

V úterý jsme pro vás vybrali expozice, které se vyplatí navštívit. Projít veletrh za jeden den je ale skoro nemožné. Proto jsme v týdnu narazili na další lákadla, která pro vás vystavovatelé nachystali. A dalších šest vám teď přinášíme.

Obsluhující robot

Lahev s pivem nebo limonádou vám rád podá robot ve stánku společnosti DEL v pavilonu V. Dokonce ho můžete vyzkoušet. Promíchejte lahve, zvolte si nápoj a nechte robota podle barvy víčka vybrat ten správný.

Propiska s vlastním gravírováním

Ztrácí se vám propisky? Nechte si na ně vygravírovat jméno. Díky tomu budou všichni vědět, komu mají psací potřeby vrátit. Personalizované propisky vyrábí společnost MediCom v pavilonu B.

Minibagr na bateriový pohon
Díky svému tichému chodu se hodí do nemocničních areálů. Řeč je o minibagru, který ve své expozici ukazuje Vysoké učení technické v Brně. Bagr na bateriový pohon dokáže vydržet v provozu zhruba tři hodiny. Vývojáři už ale pracují na zdroji, který by jeho práceschopnost prodloužil více než dvojnásobně.

Expozice 3D tisku
Když už budete v pavilonu Z, určitě se stavte i v expozici 3D tisku. Prohlédnete si třeba Eiffelovu věž, auto nebo hlavu Terminátora.

Robot připraví kávu
Nic po ránu neprobudí tak dobře jako silná káva. Tu dokáže v expozici společnosti KUKA v pavilonu G1 připravit robot. Teď už zbývá jen najít někoho, kdo k ní nachystá chuťovku k zakousnutí.

JobFair
Čtvrtek patří v pavilonu A2 veletrhu pracovních příležitostí Job Fair. Jeho organizátoři pro vás nachystali kromě možnosti setkat se s potencionálními zaměstnavateli i tři zajímavé přednášky. Veronika Dohnalová povypráví o růstovém myšlení a houževnatosti, Nikola Zatloukalová poradí, jak se nechat ulovit headhuntery a Jakub Mladonický řekne, jak zaujmout zaměstnavatele na pohovoru.

 

Další aktuality z veletrhu