International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Dalších 6 lákadel, která vás čekají na veletrhu

V úterý jsme pro vás vybrali expozice, které se vyplatí navštívit. Projít veletrh za jeden den je ale skoro nemožné. Proto jsme v týdnu narazili na další lákadla, která pro vás vystavovatelé nachystali. A dalších šest vám teď přinášíme.

Obsluhující robot

Lahev s pivem nebo limonádou vám rád podá robot ve stánku společnosti DEL v pavilonu V. Dokonce ho můžete vyzkoušet. Promíchejte lahve, zvolte si nápoj a nechte robota podle barvy víčka vybrat ten správný.

Propiska s vlastním gravírováním

Ztrácí se vám propisky? Nechte si na ně vygravírovat jméno. Díky tomu budou všichni vědět, komu mají psací potřeby vrátit. Personalizované propisky vyrábí společnost MediCom v pavilonu B.

Minibagr na bateriový pohon
Díky svému tichému chodu se hodí do nemocničních areálů. Řeč je o minibagru, který ve své expozici ukazuje Vysoké učení technické v Brně. Bagr na bateriový pohon dokáže vydržet v provozu zhruba tři hodiny. Vývojáři už ale pracují na zdroji, který by jeho práceschopnost prodloužil více než dvojnásobně.

Expozice 3D tisku
Když už budete v pavilonu Z, určitě se stavte i v expozici 3D tisku. Prohlédnete si třeba Eiffelovu věž, auto nebo hlavu Terminátora.

Robot připraví kávu
Nic po ránu neprobudí tak dobře jako silná káva. Tu dokáže v expozici společnosti KUKA v pavilonu G1 připravit robot. Teď už zbývá jen najít někoho, kdo k ní nachystá chuťovku k zakousnutí.

JobFair
Čtvrtek patří v pavilonu A2 veletrhu pracovních příležitostí Job Fair. Jeho organizátoři pro vás nachystali kromě možnosti setkat se s potencionálními zaměstnavateli i tři zajímavé přednášky. Veronika Dohnalová povypráví o růstovém myšlení a houževnatosti, Nikola Zatloukalová poradí, jak se nechat ulovit headhuntery a Jakub Mladonický řekne, jak zaujmout zaměstnavatele na pohovoru.

 

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše