Mezinárodní strojírenský veletrh

Sedmý ročník veletrhu pracovních příležitostí ve strojírenství je tady – Job Fair MSV

I letos obsadil Job Fair MSV pavilon A2, kde se představí významní zaměstnavatele z oborů, jako strojírenství, elektrotechnika a logistika. Těšit se můžete těšit také na zajímavý doprovodný program, který zajišťují partneři veletrhu Grow Job a CPL Jobs. Celý veletrh zaštiťuje společnost Alfa Fairs – odborník na veletrhy pracovních příležitostí a eventy.

Letos se do Brna vydává 18 vystavovatelů, kteří budou hledat nové talenty a kolegy do svých řad. Jedná se nejen o juniorské pozice, ale také o odborníky a seniorní pracovníky. Na veletrhu, který se letos koná již posedmé se můžete těšit na firmy, jako První brněnská strojírenská, Maier CZ, Behr Bircher, nebo brněnský Toptrans. I letos očekávají vystavovatelé významnou návštěvu z řad žáků, studentů, absolventů a odborníků, kteří se chystají na své nové výzvy. „Věřím, že i letos budeme úspěšní. Letošní ročník přišel s velkými očekáváními a já doufám, že pro nás i vystavovatele bude úspěšný,“ věří s optimismem ředitel veletrhu a majitel pořádající agentury, Jiří Wagner.

Do Brna se sjíždějí každý rok firmy nejen z Česka, ale také Slovenska a zahraničí. Letos to budou například Schaeffler nebo tradiční účastník veletrhu společnost National Instruments. „Na příští rok chystáme pár novinek, tak snad se osvědčí a přitáhneme co nejvíce zájemců o práci,“ usmívá se Wagner.

Veletrh probíhá v pavilonu A2 od 9:00 – 18:00. Více informací o veletrhu a vystavovatelých mohou návštěvníci najít na www.jobfairmsv.cz.

Další aktuality z veletrhu