International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Sedmý ročník veletrhu pracovních příležitostí ve strojírenství je tady – Job Fair MSV

I letos obsadil Job Fair MSV pavilon A2, kde se představí významní zaměstnavatele z oborů, jako strojírenství, elektrotechnika a logistika. Těšit se můžete těšit také na zajímavý doprovodný program, který zajišťují partneři veletrhu Grow Job a CPL Jobs. Celý veletrh zaštiťuje společnost Alfa Fairs – odborník na veletrhy pracovních příležitostí a eventy.

Letos se do Brna vydává 18 vystavovatelů, kteří budou hledat nové talenty a kolegy do svých řad. Jedná se nejen o juniorské pozice, ale také o odborníky a seniorní pracovníky. Na veletrhu, který se letos koná již posedmé se můžete těšit na firmy, jako První brněnská strojírenská, Maier CZ, Behr Bircher, nebo brněnský Toptrans. I letos očekávají vystavovatelé významnou návštěvu z řad žáků, studentů, absolventů a odborníků, kteří se chystají na své nové výzvy. „Věřím, že i letos budeme úspěšní. Letošní ročník přišel s velkými očekáváními a já doufám, že pro nás i vystavovatele bude úspěšný,“ věří s optimismem ředitel veletrhu a majitel pořádající agentury, Jiří Wagner.

Do Brna se sjíždějí každý rok firmy nejen z Česka, ale také Slovenska a zahraničí. Letos to budou například Schaeffler nebo tradiční účastník veletrhu společnost National Instruments. „Na příští rok chystáme pár novinek, tak snad se osvědčí a přitáhneme co nejvíce zájemců o práci,“ usmívá se Wagner.

Veletrh probíhá v pavilonu A2 od 9:00 – 18:00. Více informací o veletrhu a vystavovatelých mohou návštěvníci najít na www.jobfairmsv.cz.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše