Olympijský festival

Sobota bude na výstavišti opět hokejová. A k tomu Raškohrátky

Poslední dva dny bude otevřen Olympijský festival na brněnském výstavišti. Sobota je – po velkém pátečním fandění a autogramiádě hráčů a legend Komety – opět hokejová. Předposlední den olympiády v Koreji i sportovního areálu v Brně jsou v pavilonu Z a okolí připraveny hned tři velkoplošné obrazovky, kde se od 13:10 hodin bude vysílat hokejový zápas České republiky proti Kanadě o bronzovou medaili. Přijďte fandit!

Připravena je i soutěž pro děti Raškohrátky. Jde o další poctu Jiřímu Raškovi, kombinovaný závod dětí ve skoku na „festivalovém“ můstku a klasickém běhu na lyžích na vedlejším běžeckém okruhu - České dráhy běžecká trať. Startuje se ve 14:00 hodin u Radiožurnál skokanského můstku.

Z osobností dorazí tenisová hvězda Lucie Hradecká, bývalý olympionici - bobista a trenér Roman Gomola, běžkaři Pavel Benc, bronzový na ZOH v Calgary 1988 a Stanislav Henych, který na mistrovství světa ve švédském Falunu 1974 získal v závodě na 50 km stříbrnou medaili.

V sobotu je otevřeno od 9 hodin. Zavírá se ve 21 hodin.
V neděli - poslední den - bude Olympijský festival otevřen od 9 do 17 hodin.

Více na našem webu www.olympijskyfestival.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše