Mezinárodní strojírenský veletrh

Novinky napříč obory

Letošní 61. ročník MSV nabídne novinky za všech oborů. Tradičně silným oborem MSV zůstávají materiály a komponenty pro strojírenství.

Staronovým účastníkem zde bude společnost Liberty Ostrava jako nový majitel ostravského hutního podniku, který zatím nevynechal ani jediný ročník MSV. V expozici představí svůj vlastní přístup k automatizaci a digitalizaci nazvaný Ocel 4.0.

Významnými vystavovateli oboru budou také společnosti BÖLLHOFF, CLOOS PRAHA, maďarský ISD DUNAFERR nebo ZKL Bearings CZ. Firma BIBUS představí japonská vzducho-membránová čerpadla YTS s tradicí od roku 1966. Dobře obsazen bude obor spojovací materiály s účastí nových firem jako KIPP CZ, TEXIM nebo rumunský ETANSARI GRAFEX.

V oboru svařování se očekává silná účast vystavovatelů robotických systémů. Společnost ARC-H vystaví revoluční svařovací zdroj X8 Mig Welder s průlomovou funkcí DProcess pro kombinace svařovacích procesů. Jako novinku představí novou řadu svařovacích zařízení MasterTig s inovativní funkcí pro nastavení parametrů sváření. Chybět nebude ani firma FRONIUS Česká republika, která návštěvníky seznámí mj. se systémem TPS/i Steel Edition nabízejícím všechny způsoby použití optimalizované pro svařování oceli. Dále vystavuje třeba Valk Welding CZ nebo  Yaskawa Czech.

Obor plasty, pryže a kompozity slibuje účast všech tradičních vystavovatelů, tj. firem jako ARBURG, ENGEL, LUGER, KUBOUŠEK, Mapro, MORETTO, Piovan, ŠMÍD, VACULA, Wittmann Battenfeld CZ a dalších. Nechybí ani společnost BOCO PARDUBICE machines, která představí novou univerzální extruzní linku na výrobu strun pro 3D tiskárny, svařovacích drátů nebo strun pro zahradní techniku. Linka je vybavena kompenzátorem, který umožňuje výměnu navinuté cívky bez přerušení výroby, a řízena pomocí PLC panelu s možností automatického provozu. Zájemce o zpracování plastů přivítá také řada nových vystavovatelů z České republiky, Polska, Turecka a Velké Británie.

V oboru chemie pro strojírenství budou mít největší expozice dodavatelé průmyslových olejů, mezi nimi také tradiční vystavovatel Fuchs Oil, který se MSV účastní už přes 30 let.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše