REHAPROTEX

DMA Praha vystaví novinky, které představují celosvětové trendy a inovace v oblasti kompenzačních pomůcek

Společnost DMA Praha nabízí kompletní sortiment kompenzačních pomůcek pro postižené a seniory, které vám pomohou zlepšit kvalitu života, zmírnit handicap a usnadnit návrat do společnosti. Tyto pomůcky jsou zároveň důležitou součástí prevence proti možným komplikacím, a lze tak díky nim předejít pádům s následkem úrazu nebo vzniku proleženin. Na veletrhu bude vystavovat pouze revoluční novinky, které představují celosvětové trendy a inovace v oblasti kompenzačních pomůcek jako je inovativní 3D skenovací podložka Gaspard nebo kolekce ortéz Prim.

DMA poskytuje také odborný informační a poradenský servis, zaměřování pomůcek v domácnostech a půjčovnu. Prioritou společnosti je maximální spokojenost zákazníků, proto se snaží nabídnout vám maximální funkčnost a spolehlivost, originální a moderní design, dokonalé materiály, precizní a důmyslné zpracování a rychlý servis. Díky 20 letým zkušenostem a kreativitě svých pracovníků vám mohou přinášet stále nové inovace, pokrok a zdokonalování. Také vaše důvěra a podněty pomáhají vyhledávat ideální řešení a nové cesty. Krédem společnosti je „Přestaňte o svobodě jen snít, s námi jí máte na dosah…“

 

Na veletrhu REHAPROTEX bude DMA Praha vystavovat pouze revoluční novinky, které představují celosvětové trendy a inovace v oblasti kompenzačních pomůcek. Těšit se tak můžete na inovativní 3D skenovací podložku pro vozíčkáře Gaspard pro neustálou kontrolu správného sedu, prémiové karbonové modely aktivních vozíčků Progeo, zcela novou kolekci špičkových ortéz Prim nebo celistvý antidekubitní program pro maximální prevenci v boji proti proleženinám. Zároveň pro vás bude také k dispozici poradna ohledně legislativních změn v úhradách a preskripcích pomůcek.

Více se o produktech společnosti DMA Praha vč. možnosti nákupu v e-shopu dozvíte na webu www.dmapraha.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše