REHAPROTEX

Jarní novinky z příprav veletrhu Rehaprotex

Přípravy dalšího ročníku veletrhu rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek REHAPROTEX jsou v plném proudu. Veletrh se odehraje v termínu od 29. října do 1. listopadu 2019 v pavilonu A a nabídne novinky a sortiment výrobců v oboru, ale i produkty pro aktivní seniory. Chybět nebudou ani poskytovatelé sociálních služeb, neziskové organizace nebo chráněné dílny.

Jednáme s tradičními partnery jako je Liga vozíčkářů, ParaCENTRUM Fenix, Národní rada osob se zdravotním postižením či Senior pas, ale navazujeme také kontakty nové. Chystáme bohatý doprovodný program pro návštěvníky, na podiu vystoupí zajímavé osobnosti i moderátoři a opět přijede speciální vlak REHAEXPRES.

Nadále probíhá každý první den v měsíci na našem Facebooku soutěž ve spolupráci s Ligou vozíčkářů. Soutěžní otázka či úkol je vždy zveřejněn na Facebooku BVV – Brněnské výstaviště a na tři soutěžící čekají vždy zajímavé ceny.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše