REHAPROTEX

KOVONAX umožnil vznik polohovacích lůžek ORTIKA BED

Společnost Kovonax je tradičním výrobcem kovového nábytku, především židlí, otočných sedaček, křesel, jídelních a konferenčních stolů, nemocničních a pečovatelských lůžek. Spolupráce společnosti Kovonax s ORTIKOU CZ umožnila vytvořit nové typy polohovacích lůžek ORTIKA BED. Sortiment těchto lůžek najdete na stánku společnosti ORTIKA CZ na veletrhu REHAPROTEX.

Společnost Kovonax je tradičním výrobcem kovového nábytku, především židlí, otočných sedaček, křesel, jídelních a konferenčních stolů, nemocničních a pečovatelských lůžek. Nabízí také příslušenství ke kovovému nábytku a zakázkovou výrobu kovového nábytku pro armádu, zdravotnictví a pečovatelství. S produkty značky Kovonax se můžete setkat jak na mnoha místech ČR a SR, tak i v prestižních destinacích v rámci EU, Ruska a Běloruska.

Výroba kovového nábytku byla započata v Bystřici pod Hostýnem ve Zlínském kraji v roce 1908, kde její výrobní závod zůstal dodnes. Původní Slezákovy závody se po roce 1948 staly součástí společnosti Kovona, od roku 1992 pak nese společnost název Kovonax. Společnost je zcela ve vlastnictví českých subjektů.

Krédem společnosti je, že je skutečným českým výrobcem kovového nábytku. Využívá tradičních i moderních technologií výroby od prvotního zpracování materiálu až po finální výrobek.

Předností všech výrobků je bezpečná a praktická konstrukce, spolehlivost, kvalita zpracování, jednoduchá manipulace a snadná údržba. Výhodou modelů společnosti Kovonax je možnost kombinace původní produkce firmy Slezák spojené s moderní technologií, které oživí jakýkoliv typ interiéru.

Spolupráce společnosti Kovonax s ORTIKOU CZ umožnila vytvořit nové typy polohovacích lůžek ORTIKA BED. Sortiment těchto lůžek, vč. novinky dětského pečovatelského lůžka ORTIKA BED KIDS, najdete na stánku společnosti ORTIKA CZ na veletrhu REHAPROTEX.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše