REHAPROTEX

Ortoservis přiveze novinky z oblasti elektrických vozíků, přídavných pohonů i schodišťových sedaček

Ortoservis s.r.o. je dodavatelem zdravotnických prostředků a pomůcek pro tělesně postižené a seniory. V její nabídce najdete více než 500 různých produktů od renomovaných světových i českých výrobců od mechanických i elektrických vozíků, polohovacích postelí, antidekubitních matrací, zvedáků a schodišťových sedaček až po pomůcky lokomoční či pro denní potřebu. Na veletrhu představí přídavné pohony Smart Drive a e-Hurt, nové modely elektrických vozíků nebo nejnovější model schodišťové sedačky na přímá schodiště.

Ortoservis provádí i individuální úpravy těchto produktů na základě požadavků a potřeb svých klientů. Na českém trhu působí již od roku 1990.

Na letošním veletrhu představí hned několik novinek. Novinkou v oblasti přídavných pohonů jako doplňků k mechanickým vozíkům bude pohon Smart Drive a e-Hurt. Ortoservis tak reaguje na požadavek klientů moci se samostatně pohybovat i na delší vzdálenosti nebo v kombinaci různých dopravních prostředků, což je důsledkem zvyšující se samostatnosti a integrace osob s tělesným postižením do běžného života.

Shlédnout budete moci také nové modely a varianty elektrických vozíků Sango, které dokáží splnit každý váš požadavek, nebo vozík Permobil F5 VS, vlajkovou loď švédského výrobce elektrických vozíků. Jde o vysoce kvalitní vozík s krásným designem doplněný vertikalizační sedačkou, který se zvládne maximálně přizpůsobit vašim potřebám a přáním.

Chybět nebude ani novinka ze sortimentu schodišťových sedaček, jejichž počet instalací společností Ortoservis i spokojených uživatelů každý rok roste. Půjde o nejnovější model holandského výrobce Handicare schodišťovou sedačku na přímá schodiště  H1100, která má velmi kompaktní kolejnici, tichý chod a nulové požadavky na údržbu.

Na stánku společnosti Ortoservis můžete získat nejen nové katalogy produktů, ale především cenné rady a informace týkající se nejen jejích produktů, ale i změn v legislativě a úhradách zdravotnických prostředků.

Více informací o společnosti a jejím sortimentu vč. možnosti nákupu v e-shopu najdete na webu www.ortoservis.cz.

 

Další aktuality z veletrhu