REHAPROTEX

Ortoservis přiveze novinky z oblasti elektrických vozíků, přídavných pohonů i schodišťových sedaček

Ortoservis s.r.o. je dodavatelem zdravotnických prostředků a pomůcek pro tělesně postižené a seniory. V její nabídce najdete více než 500 různých produktů od renomovaných světových i českých výrobců od mechanických i elektrických vozíků, polohovacích postelí, antidekubitních matrací, zvedáků a schodišťových sedaček až po pomůcky lokomoční či pro denní potřebu. Na veletrhu představí přídavné pohony Smart Drive a e-Hurt, nové modely elektrických vozíků nebo nejnovější model schodišťové sedačky na přímá schodiště.

Ortoservis provádí i individuální úpravy těchto produktů na základě požadavků a potřeb svých klientů. Na českém trhu působí již od roku 1990.

Na letošním veletrhu představí hned několik novinek. Novinkou v oblasti přídavných pohonů jako doplňků k mechanickým vozíkům bude pohon Smart Drive a e-Hurt. Ortoservis tak reaguje na požadavek klientů moci se samostatně pohybovat i na delší vzdálenosti nebo v kombinaci různých dopravních prostředků, což je důsledkem zvyšující se samostatnosti a integrace osob s tělesným postižením do běžného života.

Shlédnout budete moci také nové modely a varianty elektrických vozíků Sango, které dokáží splnit každý váš požadavek, nebo vozík Permobil F5 VS, vlajkovou loď švédského výrobce elektrických vozíků. Jde o vysoce kvalitní vozík s krásným designem doplněný vertikalizační sedačkou, který se zvládne maximálně přizpůsobit vašim potřebám a přáním.

Chybět nebude ani novinka ze sortimentu schodišťových sedaček, jejichž počet instalací společností Ortoservis i spokojených uživatelů každý rok roste. Půjde o nejnovější model holandského výrobce Handicare schodišťovou sedačku na přímá schodiště  H1100, která má velmi kompaktní kolejnici, tichý chod a nulové požadavky na údržbu.

Na stánku společnosti Ortoservis můžete získat nejen nové katalogy produktů, ale především cenné rady a informace týkající se nejen jejích produktů, ale i změn v legislativě a úhradách zdravotnických prostředků.

Více informací o společnosti a jejím sortimentu vč. možnosti nákupu v e-shopu najdete na webu www.ortoservis.cz.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše