REHAPROTEX

Přijďte si pro radu nebo vyzkoušejte zdarma různé služby

Na veletrhu najdete specialisty z řad vystavujících firem i odborných organizací, kteří vám rádi poradí a pomohou řešit váš specifický problém. Dotazy se mohou týkat otázek sociálně-právních, řešení architektonických bariér či obrany spotřebitelů. Najdete zde ale i Bílý kruh bezpečí, výživové či intimní poradenství nebo třeba poradenství a ukázky líčení pro seniory Mary Kay. Své služby budou nabízet také neziskové organizace. Pro zájemce bude na veletrhu zdarma k dispozici měření tlaku, zraku, intolerance potravin a tuku v těle nebo vyšetření.

Na veletrhu bude také přítomen fyziterapeut, který návštěvníkům na jejich těle předvede tejpování produkty Kine-MAX.

Součástí veletrhu je rozsáhlé bezplatné poradenství a nabídka služeb pro klienty s různým typem postižení od odborných a neziskových organizací: Národní rada osob se zdravotním postižením, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, ParaCENTRUM Fenix, Liga vozíčkářů, Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s., Svaz tělesně postižených v České republice z. s., LILA Domov pro postižené děti Otnice, p.o. nebo DMO POBYTY z.s.

Využít můžete individuálního poradenství na stáncích nebo se zúčastnit jejich doprovodného programu.

Neměli byste minout ani Fórum pro zdraví, které je zaměřeno na rozsáhlou propagaci zdravého životního stylu – dozvíte se vše potřebné o správné výživě a pohybové aktivitě a prevenci závislostí.

S nákupy zdravotních pomůcek, jejich případnými reklamacemi, s úskalím nákupu od neseriózních prodejců a další problematikou pak poradí Sdružení obrany spotřebitelů.

Nebudou chybět ani asistenční a vodící psy, jejichž umění zde představí Pomocné tlapky o.p.s. a občanské sdružení VODICÍ PES.

Bezbariérový obytný vůz camper Charley TRAMP přiveze Opus Lacrimosa. Interiér vozidla je upraven pro dovolenou až 5 osob používajících velký externí elektrický vozík. Je vybaven zvedacím zařízením pro přesouvání osoby s těžkým pohybovým postižením. Dovolená v camperu umožňuje nezávislost na bezbariérových ubytovacích objektech již v době cesty, autonomii dietního stravování, sdílení dovolené mezi přáteli a nezávislé plánování trasy.

Organizace ZA SKLEM o.s. pomáhá lidem s poruchou autistického spektra (PAS), kteří se velmi obtížně orientují v okolním světě. Rodinám s dětmi s PAS a dospělým osobám s Pas poskytuje odborné sociální poradenství, sociálně aktivizační služby a sociální rehabilitace.

Společnost pro pomoc při Huntingtonově chorobě podporuje pacienty trpící Huntingtonovou chorobou, pečovatele a blízké, kteří pečují o pacienta a celou rodinu, a také osoby v riziku onemocnění a děti, snaží se zvyšovat povědomí o Huntingtonově chorobě mezi laickou i odbornou veřejností a pomáhat zajišťovat odpovídající péči.

Mezi námi, o.p.s. podporuje setkávání lidí všech generací. Podporují pravidelné, plánované propojování generace seniorů, dětí a lidí v produktivním věku na základě jejich vnitřní motivace, v místní komunitě s cílem objevování, poznávání, obohacování a vzájemné úcty.

Výzkumně-vývojová firma MEBSTER pomáhá lidem postavit se na vlastní nohy prostřednictvím svých chytrých a dostupných asistivních technologií. Jejich mezinárodní tým inženýrů a doktorů sídlící v České republice se již 6 let intenzivně věnujeme vývoji inovativních asistivních technologií pro rehabilitaci a kompenzaci poruch mobility.

K dispozici vám bude také dětský koutek a relaxační zóna.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše