REHAPROTEX

Rehaprotex 2019 v novém termínu

Další ročník Veletrhu rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek REHAPROTEX proběhne v termínu od 29. října do 1. listopadu 2019. Veletrh nabídne nejen novinky a představení sortimentu výrobců v oboru, ale i nabídku produktů pro aktivní seniory. Chybět nebudou ani poskytovatelé sociálních služeb, neziskové organizace nebo chráněné dílny. Novým tématem doprovodného programu bude sport a aktivní trávení volného času.

Další ročník Veletrhu rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek REHAPROTEX proběhne v termínu od 29. října do 1. listopadu 2019. Veletrh je pořádán pravidelně v dvouletém intervalu, nově se v příštím roce ale zrealizuje v termínu blíže ke konci roku. Budete zde tak mít možnost kromě zhlédnutí novinek v oboru, zakoupit třeba něco zajímavého pro své blízké na Vánoce. Veletrh se odehraje v pavilonu A. Celý veletrh tak může probíhat „pod jednou střechou“ – jak prezentace firem a ostatních organizací, tak odborný a doprovodný program. Parkování bude zajištěno v areálu v blízkosti pavilonu.

Veletrh je určený především pro všechny s určitým omezením pohybu, sluchu, zraku, lidem, kteří se zajímají o lázeňství či rehabilitace, ale také lidem, kteří jsou aktivními členy projektu Senior Pas nebo o něj mají zájem. Ten podporuje všechny ve věku nad 55 let. Vítáni jsou i všichni, kteří mají rádi produkty třeba chráněných dílen. Na své si zde přijde jak odborná, tak i laická veřejnost. Veletrh nabídne nejen novinky a představení sortimentu kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ale i produkty pro aktivní seniory. Nebudou chybět ani poskytovatelé sociálních služeb, neziskové organizace nebo chráněné dílny.

Připravujeme pro vás také bohatý doprovodný program. Hlavním tématem odborné části programu bude nová legislativa platná od 1. 1. 2019 (nový zákon o úhradě zdravotnických prostředků). Další témata se budou vztahovat k řešení bezbariérovosti prostor, komunikaci s lidmi s postižením nebo třeba zařazování lidí do pracovního procesu. Novým tématem bude sport a aktivní trávení volného času, v rámci kterého si budete moci vybrané sporty vyzkoušet nebo si poslechnout poutavé příběhy úspěšných parasportovců.

Aktuality a novinky najdete průběžně na webových stránkách a na Facebooku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše