REHAPROTEX

SIVAK medical technology představí nové aktivní vozíky Küschall či aktivní zvedáky pro ústavní péči

Společnost SIVAK medical technology se zabývá službami pro zdravotně postižené. V sortimentu má různé typy mechanických i elektrických vozíků, antidekubitní polštáře a matrace, polohovací lůžka i křesla, zvedáky a řadu dalšího. Na veletrhu představí své nejúspěšnější výrobky, ale i nové typy aktivních zvedáků pro ústavní péči nebo aktivních vozíků Küschall. Na mnoho výrobků pro vás připravuje cenové zvýhodnění.

Obchodní a servisní společnost SIVAK medical technology s. r. o. se již téměř 30 let zabývá službami pro zdravotně postižené. Jejím cílem je zajistit svým zákazníkům co možná nejširší paletu kvalitních zdravotnických prostředků, a tak jim umožnit větší nezávislost, zpříjemnit a zjednodušit každodenní aktivity a pomoci jim dosahovat cílů i s jejich handicapem. Nabízené výrobky a služby jsou určené jak cílovým uživatelům, tak i zdravotnickým či pečovatelským organizacím ke každodennímu užívání.

V sortimentu má různé typy mechanických i elektrických vozíků, antidekubitní polštáře a matrace, polohovací lůžka i křesla, zvedáky, toaletní a sprchovací pomůcky a řadu dalšího. Je mj. výhradním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku jednoho z největších světových výrobců, americké nadnárodní společnosti INVACARE, jejíž předností je široká paleta výrobků, vysoká kvalita i příznivá cena. Zajišťuje dovoz a distribuci zdravotnických prostředků i dalších známých světových a evropských výrobců např. vozíků švýcarské značky Küschall nebo sportovních vozíků zn. TOP END.

Na veletrhu REHAPROTEX SIVAK představí své nejúspěšnější výrobky, které jsou stálicí v jeho sortimentu, ale i žhavé novinky. Jedná se především o nové typy aktivních zvedáků pro ústavní péči, ale také nejnovější typy aktivních vozíků světoznámé značky Küschall, které vstoupí do prodeje od roku 2020. SIVAK pro vás jako poděkování za návštěvu jeho stánku i veletrhu připravuje na mnoho výrobků cenové zvýhodnění.

Více se o společnosti SIVAK medical technology a jejích produktech vč. možnosti nákupu v e-shopu dozvíte na webu www.sivak.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše