REHAPROTEX

Na výherce červnové soutěže čeká set svíček od Ligy vozíčkářů

Další Facebooková soutěž se tentokrát zaměřuje na chráněné dílny a organizace, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. V těchto organizacích vzniká řada krásných dárků, jako je keramika, ručně vyráběné svíčky, papírenské výrobky, proutěné zboží, šperky, kartonáž, textilní výrobky či dekorace. Jeden z takových dárků můžete vyhrát v červnové soutěži, a to set svíček, který vyrobili klienti Ligy vozíčkářů.

Soutěžní otázka se týká zmíněných organizací. Tři z vás, kteří si nejpřesněji tipnou, kolik chráněných dílen a organizací, které pomáhají osobám se zdravotním postižením, bylo na posledním veletrhu Rehaprotex v roce 2017, vyhrají dárkový set se dvěmi svíčkami a svícnem. Své tipy pište přímo do komentáře pod soutěžním příspěvkem na Facebooku BVV – Brněnské výstaviště. Soutěžit můžete do 4. 6. 2019. V případě shody tipů rozhoduje dřívější čas odeslání.


Výherci soutěže: Eva Matoušková, Vojta Drobny a Marie Matejkova

Správná odpověď:

Veletrhu Rehaprotex se v roce 2017 zúčastnilo 26 chráněných dílen a organizací, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. Veletrhu se v roce 2017 samozřejmě účastnily i další organizace (zaměřené např. na aktivní život seniorů) a subjekty. Celkový počet vystavovatelů se tak vyšplhal až na číslo 63.

Další aktuality z veletrhu