REHAPROTEX

Na výherce červnové soutěže čeká set svíček od Ligy vozíčkářů

Další Facebooková soutěž se tentokrát zaměřuje na chráněné dílny a organizace, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. V těchto organizacích vzniká řada krásných dárků, jako je keramika, ručně vyráběné svíčky, papírenské výrobky, proutěné zboží, šperky, kartonáž, textilní výrobky či dekorace. Jeden z takových dárků můžete vyhrát v červnové soutěži, a to set svíček, který vyrobili klienti Ligy vozíčkářů.

Soutěžní otázka se týká zmíněných organizací. Tři z vás, kteří si nejpřesněji tipnou, kolik chráněných dílen a organizací, které pomáhají osobám se zdravotním postižením, bylo na posledním veletrhu Rehaprotex v roce 2017, vyhrají dárkový set se dvěmi svíčkami a svícnem. Své tipy pište přímo do komentáře pod soutěžním příspěvkem na Facebooku BVV – Brněnské výstaviště. Soutěžit můžete do 4. 6. 2019. V případě shody tipů rozhoduje dřívější čas odeslání.


Výherci soutěže: Eva Matoušková, Vojta Drobny a Marie Matejkova

Správná odpověď:

Veletrhu Rehaprotex se v roce 2017 zúčastnilo 26 chráněných dílen a organizací, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. Veletrhu se v roce 2017 samozřejmě účastnily i další organizace (zaměřené např. na aktivní život seniorů) a subjekty. Celkový počet vystavovatelů se tak vyšplhal až na číslo 63.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše