TECHAGRO

AGROAD oslaví na veletrhu 25 let

Společnost AGROAD byla založena v České republice v roce 1995, letos tedy slaví 25. výročí.

“Naším hlavním posláním je dodávat náhradní díly na traktory ZETOR, URSUS, John Deere a také nákladní vozy TATRA, LIAZ a další techniku. Zabýváme se jak velkoobchodním, tak maloobchodním prodejem a naše firma vyváží do více než 65 zemí světa,“ uvádí manažerka marketingu a PR, Libuše Krejzlíková.

Společnost  je distributorem několika značek náhradních dílů jako jsou MAHLE, SCHAEFFLER, ZETRA nebo COJALI. “Dnes je AGROAD flexibilním a spolehlivým dodavatelem náhradních dílů a řešení za bezkonkurenční ceny. Více informací o naší firmě naleznete na našich webových stránkách Agroad.cz. Sledujte náš facebook pro novinky,” doporučuje manažerka.

Doplňme, že stánek firmy AGROAD najdete na volné ploše C a bude rozdělen na části pro velkoobchodní jednání a zábavnou část pro veřejnost.

www.agroad.cz

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...