TECHAGRO

Translation is not available.

AGROAD oslaví na veletrhu 25 let

Společnost AGROAD byla založena v České republice v roce 1995, letos tedy slaví 25. výročí.

“Naším hlavním posláním je dodávat náhradní díly na traktory ZETOR, URSUS, John Deere a také nákladní vozy TATRA, LIAZ a další techniku. Zabýváme se jak velkoobchodním, tak maloobchodním prodejem a naše firma vyváží do více než 65 zemí světa,“ uvádí manažerka marketingu a PR, Libuše Krejzlíková.

Společnost  je distributorem několika značek náhradních dílů jako jsou MAHLE, SCHAEFFLER, ZETRA nebo COJALI. “Dnes je AGROAD flexibilním a spolehlivým dodavatelem náhradních dílů a řešení za bezkonkurenční ceny. Více informací o naší firmě naleznete na našich webových stránkách Agroad.cz. Sledujte náš facebook pro novinky,” doporučuje manažerka.

Doplňme, že stánek firmy AGROAD najdete na volné ploše C a bude rozdělen na části pro velkoobchodní jednání a zábavnou část pro veřejnost.

www.agroad.cz

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše