TECHAGRO

Agrointer pro přesné setí, plečkování i sklizeň

Více než 20 let je na českém trhu společnost Agrointer, specialista na techniku pro pěstování zeleniny a lesní školkařství.

„Na veletrhu přímo vystavujeme přesné podtlakové secí stroje, plečky včetně příslušenství pro plečkování i sazeče zeleniny pro různé typy sadby. Dále představujeme technologie pro přípravu půdy i pěstování (plečkování, přihnojování, přesné navádění, automatické plečky, atd.) a pro sklizeň zeleniny, jako jsou vyorávače, odnaťovače, sklízeče nebo sklízecí vozy,“ uvádí Jiří Husák, jednatel Agrointer, spol. s r.o.

„Věnujeme se také finálnímu zpracování produktů, kde dodáváme např. zařízení pro praní nebo třídění mrkve, rozdružovací a třídící linky pro česnek, loupačky česneku, moření a kalibrování česneku, třídění cibule atd.,“ doplňuje jednatel.

Pro oblast lesních školek nabízí Agrointer plečky, podorávače a vyzvedávače sazenic. Filozofií firmy je poskytovat kompletní služby a proto kromě prodeje můžete počítat se servisem, pronájmem a dalšími doplňkovými službami v dané oblasti.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše