TECHAGRO

Translation is not available.

Agrointer pro přesné setí, plečkování i sklizeň

Více než 20 let je na českém trhu společnost Agrointer, specialista na techniku pro pěstování zeleniny a lesní školkařství.

„Na veletrhu přímo vystavujeme přesné podtlakové secí stroje, plečky včetně příslušenství pro plečkování i sazeče zeleniny pro různé typy sadby. Dále představujeme technologie pro přípravu půdy i pěstování (plečkování, přihnojování, přesné navádění, automatické plečky, atd.) a pro sklizeň zeleniny, jako jsou vyorávače, odnaťovače, sklízeče nebo sklízecí vozy,“ uvádí Jiří Husák, jednatel Agrointer, spol. s r.o.

„Věnujeme se také finálnímu zpracování produktů, kde dodáváme např. zařízení pro praní nebo třídění mrkve, rozdružovací a třídící linky pro česnek, loupačky česneku, moření a kalibrování česneku, třídění cibule atd.,“ doplňuje jednatel.

Pro oblast lesních školek nabízí Agrointer plečky, podorávače a vyzvedávače sazenic. Filozofií firmy je poskytovat kompletní služby a proto kromě prodeje můžete počítat se servisem, pronájmem a dalšími doplňkovými službami v dané oblasti.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...