Motosalon

Bonmoto zaujme novými přilbami od HJC

Bonmoto, jako dovozce značky HJC, přiveze hlavně nové přilby. Kromě aktuálních designů nebude chybět zcela nový model výklopné helmy, a to i v karbonových variantách.

Modrý lesklý karbon je zcela specifická kombinace. Dále na stánku najdete nový model integrální přilby se sluneční clonou, která má velice neotřelý agresivní vzhled. Na své si přijdou také skútraři díky nové otevřené přilbě.

Pro návštěvníky Motosalonu je připravena i fotosoutěž o nejvyšší model helmy od HJC – přilbu RPHA 11. Tentokrát se bude fotit na unikátní stuntové motorce Martina Krátkého, na které si účastníci budou moci bezpečně vyzkoušet, jaké to je sedět na motorce v náklonu jako „po zadním“. A kdo tuto techniku ovládá, může si alespoň udělat unikátní fotku a ještě vyhrát přilbu.

Téma Motosalonu 2020: Z deníku motorkáře

„Příběhy nebo rady o údržbě si mohou návštěvníci přijít poslechnout přímo na náš stánek, kde se jako vždy celebritami a lidmi z motobranže dveře netrhnou. Podrobnější údaje o nás a naší účasti na Motosalonu mohou lidé sledovat na našem Facebooku, či Instagramu.“  - Kateřina Nedomová, Bonmoto

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše