IDET

IDET společně s veletrhy PYROS, ISET a atraktivním doprovodným programem

IDET je součástí trojlístku bezpečnostních veletrhů, kam dále patří PYROS zaměřený na požární techniku a služby a ISET s prezentací policejní, kriminalistické a bezpečnostní techniky

IDET je součástí trojlístku bezpečnostních veletrhů, kam dále patří  PYROS zaměřený na požární techniku a služby a ISET s prezentací policejní, kriminalistické a bezpečnostní techniky. Tyto dva veletrhy zůstanou otevřené i v sobotu 1. června, kdy je na výstaviště zvána široká veřejnost i rodiny s dětmi. Na terénním polygonu  a volné ploše proběhne atraktivní doprovodný program s dynamickými ukázkami špičkové techniky a zásahových akcí všech tří složek Integrovaného záchranného systému.

Z veletrhu IDET zůstane v sobotu otevřená pouze expozice Ministerstva obrany ČR a Armády ČR včetně jejich doprovodných aktivit na volné ploše. Ovšem komerční část veletrhu IDET je určena primárně odborníkům a podléhá přísným bezpečnostním opatřením. Proto IDET končí už v pátek 31. května a v prvních dvou dnech, tj. 29. 5. a 30. 5., bude pavilon P přístupný pouze návštěvníkům od 16 let.

Reputace veletrhu IDET je založena také na špičkovém odborném doprovodném programu, kterého se účastní experti na obranné a bezpečnostní technologie z různých zemí. Univerzita obrany Brno opět připravuje tradiční konferenci CATE (Community-Army-Technology-Environment) a spolu s ní se uskuteční i řada dalších zajímavých akcí, o kterých budeme ještě informovat.

Další aktuality z veletrhu