Motosalon

Firma TSS-TECHNICAL SPORTS si pro skalní fanoušky motocyklových závodů připravila autogramiádu plnou zvučných jmen

Olga Roučková, závodnice Rallye Dakar, nebo silniční závodník Karel Hanika. Společnost TSS-TECHNICAL SPORTS si pro jejich fanoušky připravila autogramiádu přímo na Motosalonu. Není však jediná. Na své si přijdou i příznivci MX nebo Endura.

Karel Hanika, silniční závodník

Když v šesti letech začínal závodit, bylo pro něj velkým překvapením, že o tři roky později obsadil první místo v juniorských přeborech České republiky. Dnes třiadvacetiletý silniční závodník prošel již několika týmy. Od původního Red Bull týmu došel až do dnešního Mercury Racing BMW, kde se specializuje na vytrvalostní závody. Vyhrál také anketu o nejlepšího závodníka roku 2019.

Oliver König, silniční závodník

Dnes sedmnáctiletý König začal ve srovnání s ostatními jezdci na silnici závodit relativně pozdě, ale velmi rychle se adaptoval a ve své první sezoně vybojoval titul mistra republiky v kategorii minibike. Následoval postup do kategorie MiniGP. V roce 2015 již následoval přestup do nové kategorie Stock 250 na dospělé motocykly, kdy tuto kategorii v rámci evropského šampionátu vyhrál.

Olga Roučková, závodnice Rallye Dakar

Život této děčínské rodačky je úzce spjatý se čtyřkolkami víc jak 14 let. Za dobu své závodní kariéry rovnoměrně obsazuje třídy mezinárodních, evropských i národních českých šampionátů. Ale teprve pár let zpátky se začala naplno věnovat nejtěžší disciplíně, kterou jsou navigační Rallye. Po třech letech tvrdé dřiny a příprav se Roučková postavila na start Dakaru poprvé v roce 2018, kde jako vůbec první žena z České republiky protla jeho cíl. V roce 2019 se postavila vůbec poprvé na start Dakaru v kategorii SidexSide, kde vybojovala 20. místo.

Kryštof Kouble, Enduro

Jednadvacetiletý závodník z Jesenného osedlal motorku v osmi letech. Na kontě má několik titulů, počínaje Mistrem MX 125 ccm v roce 2015. V domácím šampionátu je absolutním Mistrem endurosprintu a v enduru získal 3. místo v absolutním pořadí.

Martin Michek, MX

Dlouhodobá kariéra jednatřicetiletého Michka poutá pozornost našich i zahraničních médií. Je to českobudějovický rodák a jeho posledním největším úspěchem je dokončení závodu Dakar. V klasifikaci nováčků největší soutěže světa obsadil výborné třetí místo.