Mezinárodní strojírenský veletrh

KUKA uvede v Brně novou generaci nejúspěšnějších robotů

Specialista na automatizaci KUKA, automatizační globální společnost, inovovala svou nejprodávanější produktovou řadu - KR Quantec, jenž se na podzim představí široké veřejnosti na brněnském výstavišti u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu.

Jako jeden z předních světových dodavatelů inteligentních automatizačních řešení nabízí KUKA zákazníkům vše, co potřebují se širokou škálou specializací. Sérii optimalizovali specialisté z hlediska výkonu nebo efektivity nákladů a nabízí tak největší portfolio průmyslových robotů s vysokou nosností.

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu budou tři důležité exponáty pro rok 2019.  „Letošní rok bude mít českou premiéru Quantec - 2, který bude i hlavním exponátem. Další jsou Agilus - 2 a Cybertech - 2,“ potvrdil manažer prodeje společnosti Kuka Radek Velebil.

Od svého uvedení na trh v roce 2010 společnost Kuka dodala více než 100 000 robotů řady KR Quantec. „Pro inovování řady KR QUANTEC jsme využili naše dlouholeté zkušenosti z dynamického automatizačním průmyslu. Zákazníci proto již dnes investují do budoucnosti své výroby,“ řekl Wolfgang Bildl, zodpovědný produktový manager. S nosností mezi 120 a 300 kg jsou roboty navrženy pro použití téměř v každém segmentu na trhu, jako je automobilový průmysl, slévárenství a zdravotnictví, stejně tak i pro obrábění a manipulace.

Další informace zde

Nové režimy pohybu pro ideální kvalitu procesu

Nová generace KR QUANTEC je vybavena dodatečnými „motion modes“. Jedná se o softwarové doplňky, které zajišťují optimální pohyb robota pro specifické aplikace. Režim „path mode“ umožňuje mnohem přesnější a preciznější pohyb TCP, zatímco „dynamic mode“ zvyšuje rychlost a tím pádem snižuje dobu cyklu na zvyšuje prostupnost výrobních linek. Motion modes řídí dynamicky pohyb robota, rozšiřují jeho vlastnosti a zajišťují tak ideální kvalitu procesu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše