Motosalon

Leoncino od Benelli má osmistovkového bratříčka

Jednou z hlavních novinek u italské Benelli je letos naháč Leoncino 800, který vychází z úspěšné menší pětistovky a dvěstěpadesátky. Nový scrambler vyjede ve dvou verzích.

Vedle té standardní sliniční bude k dispozici více dobrodružný Trail. Oba mají  stejný základ v řadovém kapalinou chlazeném dvouválci o maximálním výkonu 60 kW (81,6 HP), který sedí  v příhradovém trubkovém rámu.

Podvozek tvoří robustní stavitelná přední 50mm vidlice Marzocchi a rovněž stavitelný zadní tlumič. O bezpečné zastavení bezdušových drátěných kol se postarají čtyřpístkové radiální brzdy Brembo, které budou vpředu brzdit dvojici 320mm kotoučů. Do nádrže se vejde 15 litrů benzínu. Pohotovostní hmotnost motocyklu je 220 kilo. Veškerá světla již využívají technologii LED a ve standardu je přehledný barevný TFT displej.

Verze Trail se od standardu liší větším, 19palcovým, předním kolem, dvojicí výfuků svedených pod sedlem nebo použitím plexi štítku. Trail má také o 10 mm vyšší zdvihy tlumičů. Do prodeje by měly motocykly jít  v první polovině letošního roku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše