Herní expozice nabízí virtuální realitu i futuristické zóny

Pohodlná křesla, brýle na virtuální realitu a fandící dav. Týmovou atmosféru nabízí pavilon B, v němž už od pátku soutěží hráči v herních turnajích. Kromě tematických stánku s konzolemi zde naleznete také Figurkov nebo elektroniku.

Vodafone MČR v počítačových a Samsung MČR v mobilních hrách dorazí významné domácí osobnosti. Kromě známých streamerů se však představí také vystavovatelé s jejich nejnovějším herním vybavením.

Velkou herní arénu s sebou přinesl Vodafone, který ve spolupráci s HAL3000 a AOC nabídne 30 herních stanic. Součástí herny je Acer Predator a jeho futuristické křeslo Thronos, představí se i nejnovější vychytávky od DJI, včetně robotů Robomaster, a ukáže se i Patriot s klikací soutěží o věcné ceny.

Alza.cz si pro všechny připravila mystery boxy. Ty doplní sortimentem pro stoprocentní připravenost při hraní – nové konzole, virtuální realita nebo počítače a příslušenství. NVIDIA předvádí mistrovský kousek ve formě šesti streamu najednou. Dorazí zde domácí osobnosti jako Xnapy, Žolík nebo Miken.

Díky společnosti Hyundai, která se letos zakousla do lokálního esportu a stala se generálním partnerem Vodafone MČR v počítačových hrách. Intel jako synonymum k nejnovějším moderním technologiím nabízí herní miniPC Intel NUC a Intel Optane SSD.

Partnerští vystavovatelé jako WD si kromě konzolových her připravili také automat Lovec světla, kde chytáte světlušky podobně jako ve hře bouchni krtka. Podobný program nabídne i Arkade, jehož název hovoří sám o sobě.

Kromě her a počítačů si můžete na památku odnést také svou oblíbenou postavu nebo jinou drobnost. Po celé Game Hall naleznete jednotlivé vystavovatelé s těmito předměty: Fadee, RealGeek, Figurkov, Beastknives a Styleshop.

Další aktuality z veletrhu