Life!

Translation is not available.

Herní expozice nabízí virtuální realitu i futuristické zóny

Pohodlná křesla, brýle na virtuální realitu a fandící dav. Týmovou atmosféru nabízí pavilon B, v němž už od pátku soutěží hráči v herních turnajích. Kromě tematických stánku s konzolemi zde naleznete také Figurkov nebo elektroniku.

Vodafone MČR v počítačových a Samsung MČR v mobilních hrách dorazí významné domácí osobnosti. Kromě známých streamerů se však představí také vystavovatelé s jejich nejnovějším herním vybavením.

Velkou herní arénu s sebou přinesl Vodafone, který ve spolupráci s HAL3000 a AOC nabídne 30 herních stanic. Součástí herny je Acer Predator a jeho futuristické křeslo Thronos, představí se i nejnovější vychytávky od DJI, včetně robotů Robomaster, a ukáže se i Patriot s klikací soutěží o věcné ceny.

Alza.cz si pro všechny připravila mystery boxy. Ty doplní sortimentem pro stoprocentní připravenost při hraní – nové konzole, virtuální realita nebo počítače a příslušenství. NVIDIA předvádí mistrovský kousek ve formě šesti streamu najednou. Dorazí zde domácí osobnosti jako Xnapy, Žolík nebo Miken.

Díky společnosti Hyundai, která se letos zakousla do lokálního esportu a stala se generálním partnerem Vodafone MČR v počítačových hrách. Intel jako synonymum k nejnovějším moderním technologiím nabízí herní miniPC Intel NUC a Intel Optane SSD.

Partnerští vystavovatelé jako WD si kromě konzolových her připravili také automat Lovec světla, kde chytáte světlušky podobně jako ve hře bouchni krtka. Podobný program nabídne i Arkade, jehož název hovoří sám o sobě.

Kromě her a počítačů si můžete na památku odnést také svou oblíbenou postavu nebo jinou drobnost. Po celé Game Hall naleznete jednotlivé vystavovatelé s těmito předměty: Fadee, RealGeek, Figurkov, Beastknives a Styleshop.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše