Motosalon

MOTOSALON 2020 nově s Burger Arénou a přestavbami

11. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se opět rozjede naplno v termínu 5.-8. března 2020, a to na brněnském výstavišti. Témata nadcházejícího ročníku budou více než zajímavá -  Z deníku motorkáře a Zlaté české ručičky.

Burger Aréna

Ve spolupráci s organizátory Burger Festu vznikne letos v pavilonu Z, který se nachází v těsném sousedství pavilonů P a F, Burger Aréna. Burger Aréna nabídne pestrou skladbu prodejců burgerů a dalšího občerstvení nejenom z masa, ale připraveny budou i pochutiny pro vegetariány. Cílem je zajistit větší komfort v nabídce stravování jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky. Součástí haly Z bude i pódium s vlastním programem.

Custom bikes

Letos bude Motosalon rozšířen o další sekci, a to o custom upravené motocykly. Tato sekce bude zpestřením pro stávající návštěvníky Motosalonu, tak pro nové návštěvníky - fanoušky přestaveb. Realizace této sekce posiluje image Motosalonu jako motorkářské akce.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše