Minerály Brno

Orgonitový šperk si poradí s negativní energií

Může šperk plnit estetickou funkci a zároveň pomáhat svému nositeli? Podle značky Orgonitový šperk rozhodně ano. V pavilonu B brněnského výstaviště tak 16. a 17. listopadu předvede ručně vyráběné orgonitové šperky, které blahodárně působí na každého, kdo je v jejich dosahu.

Na životě dnešního člověka se podepisuje spousta negativních vlivů. Jsme obklopeni elektronikou, stresem a řadou nepříjemných emocí, které nás vysávají. Právě orgonit to může změnit. Tento transformátor totiž přeměňuje negativní energii na tu pozitivní. „Orgonit je tvořen organickou a anorganickou částí, uvnitř něj je vložen křišťál, který funguje jako katalyzátor, negativní energii tak odebírá a pozitivní vás nabijí,“ vysvětluje specialistka na orgonitové šperky a dodává, že orgonit pracuje nepřetržitě a působí blahodárně na každého ve svém dosahu. Pročišťuje tak prostředí od negativních energií, emočních problémů a elektrosmogu a navozuje harmonii jak ve fyzickém, tak v duševním stavu.

Kromě své funkčnosti je navíc orgonit krásným a originálním doplňkem. K dostání jsou přívěsky nejrůznějších barev zobrazující čakrové a keltské symboly nebo symboly božské geometrie. Každý šperk je navíc doplněn léčivými minerály, které obohacují pozitivní účinky orgonitu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše