Minerals Brno

Translation is not available.

Orgonitový šperk si poradí s negativní energií

Může šperk plnit estetickou funkci a zároveň pomáhat svému nositeli? Podle značky Orgonitový šperk rozhodně ano. V pavilonu B brněnského výstaviště tak 16. a 17. listopadu předvede ručně vyráběné orgonitové šperky, které blahodárně působí na každého, kdo je v jejich dosahu.

Na životě dnešního člověka se podepisuje spousta negativních vlivů. Jsme obklopeni elektronikou, stresem a řadou nepříjemných emocí, které nás vysávají. Právě orgonit to může změnit. Tento transformátor totiž přeměňuje negativní energii na tu pozitivní. „Orgonit je tvořen organickou a anorganickou částí, uvnitř něj je vložen křišťál, který funguje jako katalyzátor, negativní energii tak odebírá a pozitivní vás nabijí,“ vysvětluje specialistka na orgonitové šperky a dodává, že orgonit pracuje nepřetržitě a působí blahodárně na každého ve svém dosahu. Pročišťuje tak prostředí od negativních energií, emočních problémů a elektrosmogu a navozuje harmonii jak ve fyzickém, tak v duševním stavu.

Kromě své funkčnosti je navíc orgonit krásným a originálním doplňkem. K dostání jsou přívěsky nejrůznějších barev zobrazující čakrové a keltské symboly nebo symboly božské geometrie. Každý šperk je navíc doplněn léčivými minerály, které obohacují pozitivní účinky orgonitu.

More news from the fair trade