IDET

Praktické informace, které se hodí před návštěvou bezpečnostních veletrhů vědět

Kolik stojí vstupenka na veletrhy IDET, PYROS a ISET? Jaká je jejich otevírací doba? Které brány jsou otevřené? Odpovědi nejen na tyto otázky nabízí praktické informace, které jsme pro návštěvníky výstaviště připravili.

Otevírací doba

Veletrhy IDET, PYROS a ISET otevírají své brány vždy v devět hodin ráno. Ve středu a ve čtvrtek zavírají v osmnáct hodin, v pátek o hodinu dříve. V sobotu je veletrh IDET zavřený, akce PYROS a ISET končí v sedmnáct hodin.

Vstupné od 29. do 31. 5.

Nejlevnější vstupenka na veletrhy je k dostání on-line za 210 korun. Na místě zaplatí dospělí za lístek 310 korun, studenti, důchodci nad 65 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P 210 korun. V pátek mají děti do šesti let vstup zdarma.

Věkové omezení vstupu

Protože je veletrh koncipovaný jako odborný, dostanou se do areálu první dva dny pouze osoby starší 16 let. V pátek věkové omezení neplatí.

Vstupy na veletrh

Do areálu výstaviště se návštěvníci dostanou hlavní bránou, přes pavilon E nebo bránou číslo 7 u pavilonu P. Před vstupem do areálu veletrhu je čeká průchod přes bezpečnostní rámy, je tedy potřeba počítat se zdržením.

Parkování

Parkovací plochy jsou za pavilonem P. Cena za celodenní parkování za jeden den je 150 korun. Zájemci mohou nechat své auto také v Expoparkingu, kde za hodinu zaplatí dvacet korun.

Vstup se psy

Na rozdíl od jiných veletrhů je do areálu akce zákaz vstupu se psy.

Vstup se zbraní

Do prostoru akce je zákaz vstupu se zbraní. Tu je možné odložit u vstupu do pavilonu P (po pravé straně) u zbrojíře.

Doprovodný program

Kompletní doprovodný program je k dispozici nejen na webu, ale také v aplikaci, která je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS.

Sobotní Den bezpečnosti – Záchranáři dětem

Sobota patří rodinám s dětmi. Je pro ně připravený zábavný program od záchranářů. Děti do 15 let mají vstup zdarma, dospělí zaplatí za lístek padesát korun. V sobotu budou otevřené veletrhy PYROS a ISET a také expozice Armády České republiky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše