SALIMA 2018

Prohlédněte si nápadité Obaly roku

Některé z výrobků, které si úspěšně vedly v celorepublikové soutěži Obal roku, opravdu překvapí. Kdo by například čekal dárkovou krabičku na šperky z betonu nebo alkoholovou láhev s etiketou, která je díky použité termochromatické barvě viditelná až po vychlazení lahve na doporučenou teplotu? Zastavte se na stánku SYBA v pavilonu V a prohlédněte si některé z obalů na vlastní oči.

„To, co je na stánku k vidění, jsou obaly, jež byly oceněny v minulých ročnících. Snažili jsme se vybrat takové kousky, které se dají skladovat a jsou něčím opravdu zajímavé,“ říká obchodní a marketingová ředitelka Obalového institutu SYBA Kateřina Kolářová s tím, že na webových stránkách www.obalroku.cz lze najít fotografie a detailní popisy všech oceněných produktů od roku 2013.

SYBA, která soutěž Obal roku každoročně vyhlašuje, sdružuje subjekty činné v sektoru balení, obalů, obalových prostředků a materiálů, balicích strojů a výrobců baleného zboží a také  vzdělávací instituce v oblasti balení. Oceňuje nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení. Jedná se o certifikovanou soutěž na českém a slovenském trhu, přes kterou lze vstoupit do světové soutěže WorldStar. Přihlásit se mohou výrobci a distributoři obalů a baleného zboží, designové agentury i firmy poskytující služby v oblasti balení. Soutěží se v kategoriích potraviny, nápoje, kosmetika, farmaceutické produkty, čistící a prací prostředky, elektronika a spotřebiče, automotive (přepravní a průmyslové obaly), dárkové obaly, etikety, POP&POS displeje a ostatní. Uzávěrka 24. ročníku je 15. května 2018.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše